SIKÇA SORULAN SORULAR

Sıkça Sorulan Sorular

Contalıesanjor.com sitesinde hangi ürünler satılmaktadır?


Contaliesanjor.com sitesinde plakalı eşanjör satışı yapılmaktadır. Risus markalı, çeşitli çalışma şartları ve kapasitede eşanjörleri contaliesanjor.com web sitesinden satın alabilirsiniz.
Şifremi hatırlamıyorum ne yapabilirim?


Contaliesanjor.com üye giriş ekranında yer alan şifremi unuttum butonuna tıklayarak gerekli yönergeleri izleyerek şifrenizi yenileyebilirsiniz.
Üyelik ücretli midir?


Contalıesanjor.com'a üyelik tamamen ücretsizdir.
Contaliesanjor.com sitesinden nasıl alışveriş yapabilirim?


Contaliesanjor.com sitesinden Risus markalı plakalı eşanjörleri satın almak için siteye üye olmanız ve sonrasında üyelik bilgileriniz ile giriş yapmanız yeterlidir.
Contaliesanjor.com sitesine nasıl üye olabilirim


Ana sayfada bulunan üye ol butonuna tıklayarak ve sizden istenen bilgileri doldurarak contaliesanjor.com'a üye olabilirsiniz.
Eşanjör fiyatlarını nasıl görebilirim?


Contaliesanjor.com da bulunan mağaza sayfalarında ihtiyacınız olan Risus markalı eşanjörün üzerine gelerek fiyatını görebilisiniz. Aynı zamanda sepetinize ekleyebilir yada hemen satın alabilirsiniz?
Satın alacağım eşanjörün ödemesini nasıl yapabilirim?


Contaliesanjor.com da satın almak istediğiniz eşanjörlerin ödemesini kredi kartı yada banka kartlarınızla güvenle gerçekleştirebilirsiniz.
Satın aldığım eşanjörü iade edebilir miyim?


Contaliesanjor.com dan satın almış olduğunuz Risus markalı eşanjörleri 14 gün içerisinde koşulsuz şartsız geri iade edebilirsiniz.
Satın aldığım eşanjörü değiştirebilir miyim?


contaliesanjor.com üzerinden satın aldığınız Risus markalı eşanjörleri değiştirmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Yardımcı olmak için tüm imkanlarımızı zorlayacağız.
İade ettiğim eşanjörün parasını ne zaman geri alabilirim?


Contaliesanjor.com da iade edilen ürünlerin geri ödemesi yasal süre sonunda hesabınıza yada kartınıza geri yatırılacaktır.
Satın aldığım ürün eksik yada hasarlı ise nasıl iade edebilirim?


Satın almış olduğunuz üründe yada ambalajında farkedilir bir kusur var ise kargo görevlisine tutanak tutturulması gerekmektedir. Daha sonrasında tutuanak tutturduğunuz ürünü teslim almadan kargo görevlisine iade etmeniz gerekmektedir. Sonrasında iade prosedürü başlayacaktır, isterseniz ürünün yenisi yada ücret iadesi yapılacaktır
Eşanjör nedir?


Eşanjör iki farklı akışkanın birbirlerine fiziksel teması olmadan birbirlerine ısı aktarımı yapmasını sağlayan ısı transfer elemanlarıdır. Eşanjörlerde sıvılara ısı aktarımını sağlayan ısı transfer yüzeyleri oluşturulur ve ısı transferininin yüksek verimlilikte gerçekleşmesi için türbülanslı bir akış ortamı yaratılır.
Eşanjör çeşitleri nelerdir?


Başlıca eşanjör tipleri 1-Plakalı Eşanjörler 2-Lehimli Eşanjörler 3-Borulu Eşanjörler
Contaliesanjor.com'da hangi tip eşanjörler satılmaktadır?


Contaliesanjor.com'da Risus markalı plakalı eşanjörlerin satışı yapılmaktadır.
Plakalı eşanjör nedir?


Plakalı eşanjör dünyada en yaygın olarak kullanılan eşanjör çeşididir. Isı transferleri paslanmaz çelik eşanjör plakaları üzerinde gerçekleşir. Plakalar üzerinde bulunan Risus patentli desenler akışı türbülanslı hale getirip eşanjörlerin yüksek verimlilikte çalışmasını sağlar. Plakalı eşanjörler 10 bar ile 40 bar arasında basınca dayanıklı olarak imal edilebilir. Kendi içinde contalı tip, kaynaklı tip, lehimli tip, lazer kaynaklı tip olarak çeşitlendirilebilir. Contaliesanjor.com üzerinden yaygın kullanılan contalı tip eşanjörlere sahip olabilirsiniz.